Promocja

Home » Promocja

Promocja 3 miesiące za FREE

Załóż nowe konto firmowe na naszej platformie i odbierz 3 miesiące abonamentu BIZNES za ZERO złotych.

Dodatkowo, zapytaj o specjalne ceny na pakiety raportów z historią szkód oraz wyceny pojazdu wg. bazy Info-Ekspert.

Mamy przyjemność zaprosić Was do skorzystania z promocji na zakup naszych usług, ponieważ wierzymy pomożemy Wam zwiększyć efektywność Waszego biznesu w branży pojazdów używanych. Od blisko 2 lat dostarczamy dla branży profesjonalnych sprzedawców pojazdów informacje o pojazdach używanych. Mając pozytywny odbiór naszych usług, chcemy zaproponować specjalną ofertę dla nowych klientów, którzy szukają alternatywy dla wykorzystywanych obecnie narzędzi.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji?

  1. Zwiększona Sprzedaż: Dzięki naszym raportom będziesz mógł/lęk w prosty sposób dostarczać klientom pełną historię pojazdu, co zwiększy ich zaufanie do Ciebie i prawdopodobieństwo zakupu.
  2. Ochrona Przed Ryzykiem: Poznasz historię pojazdu, w tym informacje o wypadkach, kradzieżach, przeglądach technicznych i wiele więcej. To kluczowe dla ochrony przed nieuczciwymi transakcjami.
  3. Profesjonalizm: Działając z naszymi raportami, prezentujesz się jako profesjonalny sprzedawca, co przyciąga klientów i buduje Twoją reputację.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przejdź do formularza kontaktowego poniżej i wybierz temat: „Promocja 3 miesiące za FREE„.
  2. Podaj dane firmowe do rejestracji konta w treści wiadomości.
  3. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przekaże dane do logowania.

UWAGA:

  • Ważność pakietu 3 miesiące od daty jego uruchomienia promocja ważna do 30.09.2023.
  • Pakiet promocyjny dotyczy wyłącznie nowych Klientów Izzy Lease Sp. z o.o., ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń
  • Rabat dotyczy wszystkich zakupionych pakietów danych zrealizowanych do dnia 30.09.2023. 

Masz pytania?

Uzupełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie i odpowie na Twoje pytania. Nasi konsultanci odpowiadają średnio w czasie 12-24 godzin.

Kontakt strona główna